SEZON FİYATLARI
MAIL ORDER FORMU
HESAP NUMARALARI
REZERVASYON SÖZLEŞMESİ

Fethiye Rüya Hotel’in Odalarında ikişer ve üçer kişilik yetişkin yanında, Bir çocuk konaklaması mümkündür, İkinci çocuk olması halinde 00-10 yaşına kadar bir odada kalması mümkündür, Double Oda  Çift kişilik, Single Tek kişilik, Triple Oda Üç kişilik, Her Odada İlave ek Yatak mevcuttur.

7/24 Saat bilgi alabilir, – Rezervasyon yapabilirsiniz, Sizin ve Aileniz için en uygun tatil imkanları
Fethiye Rüya Hotel’de her zaman vardır.

Ön ödemenizi: Bankamatiklerden kartsız işlemler menüsünden hesaba para yatırma seçeneğinden  direk banka hesabımıza – Gsm numaranızı yazdıktan sonra, Hesap numarasını,  Şube kodunu girerek gerçekleştirebilirsiniz, Ayrıca tüm Ptt Şubelerinden artık havale yapılabilmektedir, Banka hesabımıza havaleyi yaptıktan sonra bize ödemenizi yaptığınıza dair aramanız yeterlidir, İnternetten 5 TL – Banka şubesinden 25 TL – Ptt’ den 10 TL – Atm’ den 10 TL ile 15 TL masraf alınmaktadır. Açıklama bölümüne lütfen Gsm numaranızı yazınız.

Fethiye Rüya Hotel, erken rezervasyon yapan misafirlerinden herhangi bir nedenle tatilini iptal ettirmesi halinde, Rezervasyon tarihinden yedi gün öncesine kadar ÜCRET – İADE – GARANTİSİ vermektedir. Yedi gün öncesinden yazılı olarak yapılan iptal rezervasyonları koşulsuz olarak iade edilmektedir.

Rezervasyon koşulu; Banka hesaplarımızdan birine ön ödeme olarak iki günlük ücret karşılığının avans olarak yatırılması gerekmektedir.
Fethiye Rüya Hotel rezervasyon kabulü için iki günlük ücret talep etmektedir, kalan bakiye tesise girişte tercihinize göre peşin yada kredi kartlarına 6 taksit olarak tahsil edilmektedir.