Tatil yapmak için denizi seçmenin pek çok nedeni vardır. Öncelikli olarak, deniz zevkin taa kendisidir… Dalgaların, rüzgârın ve yelken açmanın yarattığı iç rahatlığının birbirlerine karışımı bir başkadır; tek başınalık ve kendine yeterlilik duyguları, doğayla baş başa iletişim, arkadaşlarla bir arada olmak ve kişinin kendi kendineliği, deniz üstünde doruğa ulaşır. Tekneyle gezinmek için, taptaze esen rüzgârın, pırıl pırıl suların ve bol güneşin olduğu pek çok güzel yer vardır. Peki, öyleyse neden ille de Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyıları seçilir? Nedeni, yalnızca tekneyle gezmek değildir, çünkü dünyanın pek çok kıyısında bu zevk tadılabilir; ancak, demir atıldıktan sonra yaşanılanlar önemlidir. Ege kıyıları boyunca koyların ıssızlığı, köylülerin samimiyeti, görülmesi gereken tarihsel yerler… Tüm bunlar Türkiye’yi deniz yoluyla dolaşmayı çok özelleştirir.

Bölgenin sahip olduğu ideal iklim koşulları, davet edici sular ve her biri kendine özgü güzellikte koy ve kıyılar, başka birçok hoş ve çekici özellikler, modern Türkiye’nin misafirperverliği ile Ege’nin ve Akdeniz’in Türkiye kıyıları, deniz yolculuğunu çok çekici hale getirmekte ve bu seyir cennetine özel bir isim verdirmektedir: Turkuaz kıyılar. Muğla ili 1124km kıyı uzunluğu içerisinde toplam 131 adet inci gibi koy barındırır. Fethiye körfezi içinde yer alan Göcek Koyları adeta dantel gibi işlenmiştir. Her kıvrımında ayrı bir güzellik, ayrı bir ahenk barındırır. Mavi ile yeşilin her tonunu görebileceğiniz Göcek Koylarının dünyada eşi benzeri yoktur.

Göcek’ten başlayan mavi turlar çeşitli seçenekler sunar. Bunlar herkesin katılabileceği ekonomik günlük tekne turlarının yanında uzun süreli her türlü konforun sunulduğu yatlarda olabilir. Eğer kaptanlık deneyiminiz varsa mürettebatsız yatlarda kiralayabilirsiniz.
Göcek 12 adalar’a Tesisimiz ”RÜYA HOTEL” bünyesinde Anlaşmalı olduğumuz Günübirlik Tekne turlarıyla ulaşmak mümkündür,12 adalar Tekne Turları Sabah ve Akşam Transferleri, ( Tesisimizden Fethiye’ye ) Öğle yemeği ve Rehberlik Hizmetleri dahil Paket Tur olarak düzenlenmektedir,Turlar Fethiye’den hareket etmektedir,12 adalar Tekne Turlarına Rezervasyon bir gün öncesinden ” RÜYA HOTEL ” tarafımızdan yapılmaktadır,